<< Februari 2018 >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
13/02: STAM museumbezoek - 13/02/2018 17:00
13 februari gaan we in onze eigen stad toerist spelen. We boeken het STAM, waar zowat de hele geschiedenis van de stad te vinden is. Hierbij ligt de focus op het tweehonderd jarig bestaan van de universiteit Gent
VGK 19/2: Postnieuwjaarsdrink - 19/02/2018 23:59
VGK: 19/2 - 23/2: Eetweek - 23/02/2018 16:00
VGK: 19/2 - 23/2: Eetweek - 23/02/2018 16:00
Blaninia goes IFK zwemmen - 21/02/2018 22:00
De V.G.K. doet mee aan het IFK zwemmen onder de noemer van Blandinia
VGK: 19/2 - 23/2: Eetweek - 23/02/2018 16:00
VGK: 19/2 - 23/2: Eetweek - 23/02/2018 16:00
VGK 22/2: Delta's Dazzling Drag Extravaganza - 22/02/2018 23:59
VGK: 19/2 - 23/2: Eetweek - 23/02/2018 16:00
Blandinia goes IFK minivoetbal (1/8) - 26/02/2018 21:00
De V.G.K. speelt de 1/8 finale minivoetbal onder de noemer van Blandinia!
26/2: Carnavalcantus - 26/02/2018 23:59

Algemeen

Opgericht: 26 november 1931

Aangesloten bij: Faculteitenkonvent

De praesides van de Vlaamse Geschiedkundige Kring:

1931-1932: BLOCKMANS Frans

1932-1933: BLOCKMANS Frans

1933-1934: STUYCK Gaston

1934-1935: STUYCK Gaston

1935-1936: VAN DER POORTEN Walter

1935-1936: D'HONDT Jan

1936-1937: D'HONDT Jan

1937-1938: LUYKX Theo

1937-1938: AERNOUTS August

1938-1939: AERNOUTS August

1939-1940: VAN KERREBROECK Albert

1940-1941: DE VLEESCHOUWER Kamiel

1941-1942: ROOSENS Heli

1941-1942: VAN GEENBERGHE Walter

1944-1945: CRAEYBECKX Jan

1945-1946: DANHIEUX Luc

1946-1947: MORREN Paul

1947-1948: MORREN Paul

1948-1949: DE SAGHER

1949-1950: VAN CAENEGEM Raoul

1950-1951: WOUTERS Hubert

1951-1952: WOUTERS Hubert

1952-1953: VERHULST Adriaan

1953-1954: CROKAERT Jean

1954-1955: THEUNS Wim

1955-1956: STEMGÉE Jozef

1956-1957: KONGS Paul

1957-1958: VAN ROMPAEY Jan

1958-1959: DE REU Etienne

1959-1960: MILIS Ludo

1960-1961: VERMEULEN Urbain

1961-1962: THYBAUT Jaak

1962-1963: DE BORGER Rik

1963-1964: VAN CAMP Ludo

1964-1965: HENNEMAN Kamiel

1965-1966: SFINGOPOULOS Dimitri

1966-1967: GOOSSENS Dirk

1967-1968: DE MEULEMEESTER John

1968-1969: TALLOEN Johan

1968-1969: RUBENS Cyriel

1969-1970: VAN DER KELEN Luc

1970-1971: (ROOSEN Mark), vervolgens CORREMANS Hilde

1971-1972: LINTERS Adriaan

1972-1973: LINTERS Adriaan

1973-1974: VAN DEN BOGAERT Dirk

1974-1975: UYTTERHAEGEN Frank

1975-1976: UYTTERHAEGEN Frank

1976-1977: LAMBRECHTS Christiane

1977-1978: PAIRON Erwin

1978-1979: BRANTS Marc

1978-1979: GOBYN Ronny

1979-1980: VAN DER HEYDEN Raf

1980-1981: OOMS Hans

1981-1982: DEBLOND Alex

1982-1983: DELBEKE Peter

1983-1984: CALLENS Ingrid

1984-1985: VAN ISACKER Klaus

1985-1986: SCHALCK Daan

1986-1987: JANSSENS Herman

1987-1988: VERSCHOORE Geert

1988-1989: VAN GERVEN Luk

1989-1990: COPPIETERS Guy

1990-1991: BEN CHIKHA Chokri

1991-1992: VAN KWIKKELBERGHE Jurgen

1992-1993: VAN OVERLOOP Gerd

1993-1994: VANBOCKRIJCK Veerle

1994-1995: PISANI Laurent

1995-1996: VANHEUVERBEKE Karl

1996-1997: BEELAERT Wim

1997-1998: DEBAENST Bruno

1998-1999: BURM Raf, vervolgens DECALUWE Michiel

1999-2000: VAN MALDEREN Hilde

2000-2001: CORNE Tom

2001-2002: BILLIET Bauke

2002-2003: MISSINNE Ruben

2003-2004: DANNIAU Fien

2004-2005: VERPLANCKE Joachim

2005-2006: ANNEMANS Freija

2006-2007: VERMEULEN Bregt

2007-2008: WERBROUCK Emmelien

2008-2009: DERYCKERE Joeri

2009-2010: LOGGHE Loonis

2010-2011: VANDEPUTTE Ruben

2011-2012: VOS Nikita        

2012-2013: VANDEN MEERSSCHAUT Jens

2013-2014: DE COSTER Arvid

2014-2015: STANDAERT Jasper

2015-2016: DE WULF Ivo

2016-2017: REGGERS Wouter

2017-2018: DE BRABANDER Jules