<< September 2017 >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Contact

Vlaamse Geschiedkundige Kring
Blandijnberg 2 t.a.v. V.G.K.
9000 Gent

 

 

Bestuur

  • Praeses: Jules De Brabander, praeses@vgkgent.be
  • Vice-praeses: Shari Huygebaert, vice@vgkgent.be
  • Quaestor: Sébastien De Kimpe, quaestor@vgkgent.be
  • Secretaris: Gillian Bilterijst, secretaris@vgkgent.be
  • Bachelor: Lise Foket, bachelor@vgkgent.be
  • Boekensultan: Lynn De Palmenaer, boekensultan@vgkgent.be
  • Cultuur: Elyse Van Peel & Gaëtan Gallet, cultuur@vgkgent.be
  • Debat: Jeroen Petit, debat@vgkgent.be
  • Feest: Maxim Deleye & Jarne Dabaut, feest@vgkgent.be
  • P.R.: Tine Decosemaker, Wout Renders & Andy De Jonghe, pr@vgkgent.be
  • Reis: functie nog niet ingevuld, reis@vgkgent.be
  • Scriptor: Lionel Olieu & Robbe van Roose, scriptor@vgkgent.be
  • Sport: Simon legiest & Jonas Vierstraete, sport@vgkgent.be
  • Studie: Adeline Moons & Lennert Van Nuffel, studie@vgkgent.be
  • Web: Alex Mathieu, web@vgkgent.be
 
Voornaam * / Naam *
 
Straat / Nummer / Bus
  
Postcode / Gemeente
 
Land
Tel.

Voorbeeld: +32 12 34 56 78, +32 1 234 56 78
GSM
E-mail *
Onderwerp *

Vul hier het onderwerp van uw vraag in.
Vraag *

Geef hier uw vraag op opmerking op.
Bedoeld voor *

Naar wie wenst u de vraag te versturen.

Captcha

Even geduld a.u.b.
(*) Gelieve alle verplichte velden in te vullen!