<< November 2018 >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
VGK: 14/11: Line-Up Kringavond - 14/11/2018 23:59
V.G.K. Eetweek - 23/11/2018 16:00
V.G.K. Eetweek - 23/11/2018 16:00
V.G.K. Eetweek - 23/11/2018 16:00
V.G.K. Eetweek - 23/11/2018 16:00
V.G.K. Eetweek - 23/11/2018 16:00

Contact

Adres

Vlaamse Geschiedkundige Kring
Blandijnberg 2 t.a.v. V.G.K.
9000 Gent

Sociale media

Facebook:

Pagina: Vlaamse Geschiedkundige Kring
Groep voor leden: V.G.K.
Groep voor en door eerstejaars: Geschiedenis eerste bach '18-'19

Instagram

Vlaamse_geschiedkundige_kring

Snapchat

vgkgent


 

 
  • Praeses: Robbe van Roose, praeses@vgkgent.be
  • Vice-praeses: Lionel Olieu, vice@vgkgent.be
  • Quaestor: Andy De Jonghe, quaestor@vgkgent.be
  • Secretaris: Lennert Ven Nuffel, secretaris@vgkgent.be
  • Bachelor: Thibault Huybrechts, bachelor@vgkgent.be
  • Boekensultan: Lynn De Palmenaer, boekensultan@vgkgent.be
  • Cultuur: Ines Decoodt, cultuur@vgkgent.be
  • Debat: Rutger De Groot, debat@vgkgent.be
  • Feest: Amber-Luna Defauw & Jules De Brabander, feest@vgkgent.be
  • P.R.: Martijn Van den Berghe & Alexander Van Gelder, pr@vgkgent.be
  • Reis: Imke Carels, reis@vgkgent.be
  • Scriptor: Gillian Bilterijst & Gaëtan Gallet, scriptor@vgkgent.be
  • Sport: Jarne Dabaut& Wout Renders, sport@vgkgent.be
  • Studie: studie@vgkgent.be
  • Web: web@vgkgent.be
 
Voornaam * / Naam *
 
Straat / Nummer / Bus
  
Postcode / Gemeente
 
Land
Tel.

Voorbeeld: +32 12 34 56 78, +32 1 234 56 78
GSM
E-mail *
Onderwerp *

Vul hier het onderwerp van uw vraag in.
Vraag *

Geef hier uw vraag op opmerking op.
Bedoeld voor *

Naar wie wenst u de vraag te versturen.

Captcha

Even geduld a.u.b.
(*) Gelieve alle verplichte velden in te vullen!