<< Mei 2017 >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
VGK 04/05: zwanenzangcantus - 05/05/2017 00:00
cantus
VGK 04/05: zwanenzangcantus - 05/05/2017 00:00
cantus
VGK 09/05: bitterballen- en loempia verkoop - 09/05/2017 22:00
verkoop
09/05: VGK Kajakken door Gent - 09/05/2017 17:00
11/05: VGK Bierbowl - 11/05/2017 23:00
15/05: Lezing: Hoe we zelf het nieuws kunnen veranderen - 15/05/2017 21:30
Lezing van Steve Paulussen over de invloed van sociale media op de journalistiek en op ons nieuwsgebruik.
VGK 15/05: Praesidiumverkoop - 16/05/2017 00:00
VGK 15/05: Praesidiumverkoop
VGK 15/05: Praesidiumverkoop - 16/05/2017 00:00
VGK 15/05: Praesidiumverkoop
VGK 17/05: Algemene Ledenvergadering - 17/05/2017 22:00
ledenvergadering

Contact

Vlaamse Geschiedkundige Kring
Blandijnberg 2 t.a.v. VGK
9000 Gent

 

 

Bestuur

  • Praeses: Wouter Reggers, praeses@vgkgent.be
  • Vice-praeses: Isabeau Cooman, vice@vgkgent.be
  • Quaestor: Nele Defruyt, quaestor@vgkgent.be
  • Secretaris: Matthis Provoost, secretaris@vgkgent.be
  • Bachelor: Jari Goerlandt, bachelor@vgkgent.be
  • Boekensultan: Lynn De Palmenaer, boekensultan@vgkgent.be
  • Cultuur: Madelein Descamps & Shari Huygebaert, cultuur@vgkgent.be
  • Debat: Valentine Delrue, debat@vgkgent.be
  • Feest: Ivo De Wulf & Jules De Brabander, feest@vgkgent.be
  • Lustrum: Jasper Standaert, lustrum@vgkgent.be
  • P.R.: Gauthier Couckuyt, Sébastien De Kimpe & Tijs Roose, pr@vgkgent.be
  • Reis: Nas De Spiegeleer, reis@vgkgent.be
  • Scriptor: Lionel Olieu & Aleandro Quintas Loureiro, scriptor@vgkgent.be
  • Sport: Nathan Gryp & Arthur Parmentier, sport@vgkgent.be
  • Studie: Andy De Jonghe & Niels Fieremans, studie@vgkgent.be
  • Web: Anselm Logghe, web@vgkgent.be
 
Voornaam * / Naam *
 
Straat / Nummer / Bus
  
Postcode / Gemeente
 
Land
Tel.

Voorbeeld: +32 12 34 56 78, +32 1 234 56 78
GSM
E-mail *
Onderwerp *

Vul hier het onderwerp van uw vraag in.
Vraag *

Geef hier uw vraag op opmerking op.
Bedoeld voor *

Naar wie wenst u de vraag te versturen.

Captcha

Even geduld a.u.b.
(*) Gelieve alle verplichte velden in te vullen!